Br. Jaap Kooy gastspreker a.s. zondag 15 april

Aanstaande zondag 15 april zal Br. Jaap Kooy spreken in onze gemeente. Het is een voorrecht om hem en zijn vrouw Swaantje in onze gemeente te mogen ontvangen.

Br. en Zr. Kooy zijn de oprichters van de stichting Hij Leeft Zending. Samen maken zij al meer dan 40 jaar wereldwijde reizen om de boodschap van het Evangelie te verspreiden. Via deze weg hebben zij vele mensen voor Jezus mogen winnen, gemeenten mogen bouwen en vele christenen mogen bemoedigen. Tot op de dag van vandaag bereiken zij de volkeren met het Evangelie. Door de jaren heen hebben zij ook vele mensen geïnspireerd en gestimuleerd in het werk van God.

Deze zondag zullen zij in onze gemeente het Woord van God delen tot opbouw en ter versterking van de gemeente. Wij kijken ernaar uit!