26-28 juni: Gemeenteweekend!

Komend weekend van vrijdag 26 tot en met zondag 28 juni is het dan zover: Het NTG-Gemeenteweekend! Met een deel van onze gemeente (de aanmeldingen stroomden binnen en de kamers zaten al snel vol!) zullen wij een heel weekend verblijven op Europarcs De Biesbosch net buiten Dordrecht aan het Hollands Diep en de Dordtse Kil.

Net zoals twee jaar geleden huurt onze gemeente de grootste groepsaccommodatie om met zoveel mogelijk leden samen dit weekend mee te maken. Een weekend waar we dichter tot elkaar kunnen komen, maar ook samen God mogen “beleven” in een andere omgeving dan de kerkmuren; Zo zullen er een aantal ‘samenkomsten’ zijn op de zaterdag en zondag, naast alle spel- en eetactiviteiten. De ervaring van twee jaar geleden leert ons dat het een nog sterkere band schept om echt 1 te zijn.

Dit betekent dat er op zondag 28 juni GEEN EREDIENST zal zijn in ons kerkgebouw. Natuurlijk bent u volgende week zondag 5 juli gewoon weer van harte welkom in de Eredienst!