Zondag 21 april: Gastspreker Br. Oscar van Eijk

Zondag 21 april mogen wij Oscar van Eijk als gastspreker in onze gemeente hebben. Voor de tweede keer komt deze worshipleader bij ons spreken. Vorig jaar had hij een geweldige boodschap met als thema het herstel van aanbidding.

Aanbidding is ook het thema waar zijn hart ligt. Hij is al jarenlang aanbiddingsleider in Nehemia Ministries en geeft hierin ook onderwijs. Ook heeft hij een Nederlandstalige CD uitgebracht “Welkom Thuis”. Van dit album komt ook het nummer “Knielen bij het kruis”, een lied dat wij al een paar keer in onze gemeente hebben gezongen.

Dit jaar zal hij dus opnieuw het Woord met ons delen. Het thema van deze zondag zal zijn: “Omgaan met teleurstelling”. U bent van harte welkom aankomende zondag, 21 april, om 10.45 uur!

(Meer info: www.oscarvaneijk.nl)