Samen Kerst Rotterdam 2012

Op vrijdag 21 december vindt er een geweldig kerst-evenement plaats van en door Rotterdamse Pinkster- en Evangelische gemeenten. Het wordt een gezamenlijke kerstviering om samen stil te staan bij de reden van kerst en om dit te delen met de stad Rotterdam. Omdat onze gemeente is aangesloten bij het netwerk van het Voorgangersoverleg Rotterdam (de initiatiefnemer voor dit evenement) zal ook onze gemeente hieraan meewerken.

Dit kerstfeest zal gehouden worden in het Topsportcentrum, naast de Kuip. Er zullen twee diensten zijn om 19.30 uur en om 22.30 uur.

Het wordt een feest met optredens, samenzang en een kerst-overdenking. Ook onze eigen zr. Tamara van Eijk zal zingen op deze avond!

Ook worden er nog steeds helpers gevraagd voor de organisatie. U kunt zich o.a. aanmelden voor de Ordedienst, EHBO, Parkeerwacht en Welkomstteam.

Voor meer info en gratis kaarten kunt de website van dit evenement bezoeken: www.samenkerstrotterdam.nl