Zondag 24 juli: Evangelisatiedienst + Outreach op de Jaarmarkt

Komende zondag 24 juli wordt een hele bijzondere dag: de deuren van onze kerk zijn zondags altijd open, maar nu brengen wij het ook naar buiten! Op deze dag delen wij Gods geloof, hoop en liefde uit in de buurt! Het wordt een echte Evangelisatiedienst om het Goede Nieuws van Jezus te verspreiden! Ook tijdens de dienst zal er geƫvangeliseerd worden tijdens de Jaarmarkt voor onze deur!

OPEN HUIS
Iedereen uit de buurt is welkom om een kijkje te nemen in onze kerk! Want velen kennen het grote witgrijze gebouw aan de Bierens de Haanweg maar wat gebeurt er eigenlijk allemaal binnen? Kom deze zondag binnen en ontdek het: U bent meer dan welkom voor een lekker bakje koffie, een gezellig praatje of om gewoon een kijkje te nemen! Van 10.00 uur tot 15.00 uur hebben wij open huis!

Na de dienst (rond 12.30 uur) zal onze gemeente met een stand staan op de Jaarmarkt om te evangeliseren!